Notify Message
Forums
#13680995 Mar 05, 2018 at 04:23 PM · Edited 3 months ago
Flamewarden
Nick: Flamewarden

Věk: 21

Armory link: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-blade/flamewarden

WoWprogress link: https://www.wowprogress.com/character/eu/burning-blade/Flamewarden

Traity: 76

Link na případné alty: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-blade/marryjanne

Raid UI screenshot: momentalne nie som pri pc, pošlem screen ak to bude nutné

Link na logy: https://www.warcraftlogs.com/character/eu/burning-blade/flamewarden

Předchozí zkušennosti s raidováním: Wow hrávam od detstva, na offi od pandarie no raidovať som začal poraidne na hellfire citadel a na legion, hlavne až na Antoruse

Předchozí guildy: Paradise Lost, momentálne K o K (neskôr sa vyjadrím prečo podávam prihlášku)

Raid time:
Úterý 19:00-23:00
Sobota 19:00-23:00

Vyhovuje mi sa účastniť 100%, no kvôli mojej práci bude nejaký týždeň kedy prídem domov až okolo ôsmej, súkromne viem napísať rozpis kedy pracujem a kedy nie.

Niečo o mne : Som mladý chalan ktorý sa rád venuje powerliftingu, boxu, hre na gitare, umeniu a čítaniu kníh. Nejaké úspechy v real life? Turné v rakúsku, titul majstra sveta v silovom trojboji do 19 rokov, organizovanie koncertov.. Niečo k mojej postave (Flamewarden). Warrior bol doexpený cca pred dvoma mesiacmi, možno skôr, začal ma baviť a určite s ním pôjdem do nového datáču. Nie som najlepší, logy nemám dobré kvoli tomu že som farmil hc antorus bez gearu, až teraz mám na sebe biská a snažím sa naučiť točiť. Budem rád ak to pochopíte a pomôžete mi sa zlepšovať. Dôvod prečo chcem odísť z momentalnej guildy napíšem súkromne. Hladám hlavne super komunitu, pochybujem že mam dps a gear na mythic no aj na to raz príde, ak mi samozrejme dáte šancu. Budem rád ak sa dohodneme prípadne mi napíšete čo ešte treba zlepšiť. S pozdravom, Flamewarden.
+0 Quote