Notify Message
Journals
Avatar
by Ahaaferos on Apr 12, 2018 at 03:55 PM
Ve čtvrtek 29.3 jsme úspěšně dokončili posledního bosse v Antorusu a tím jsme také zakončili tenhle datadisk. Cesta Legionem byla krušná, ale i přes veškeré problémy co přes progress nastaly jsme dopadli relativně dobře. Argus jako boss nám sice moc nesedl, mohli jsme skončit s realm rankem 4, což nevyšlo a naším killem jsme se umístili na realm ranku 6. To se samozřejmě váže i na naše rozhodnutí raid neextendovat (teda až na poslední save, prý byly velikonoce), protože farma je fun. Tak jako tak kill Arguse je náš druhý nejlepší výsledek jako guildy - world rank 533 nejlépe na tom byl Gul'dan s world rankem 424 a nejhůře ofc Kil'jaeden s rankem 767.

Foto z killuNaše plány jsou teď se soustředit na sell runy, nasbírat goldy nutné na začátek progressu v BFA, zlepšit kvalitu našich lidí, dobrat více stabilních a spolehlivých lidí na progress následujícího datadisku a také se věnovat naší casuální R2 skupině, která momentálně má 6/11M.

Takže pokud máte zájem se k nám přidat, tak momentálně hledáme převážně Rangedka a DPS DK, ale nebojte se ozvat s jakoukoli rolí. Naše R1 raiduje St Čt Ne Po 18:45-23:00

Pokud máte strach, že nedostačujete výkonem na naši R1 nebo nemáte tolik času na raidování, můžete to zkusit v naší R2 která má raid time So Út 18:45-23:00.


Abych trošku nastínil jak vypadá většinou náš progress, který probíhá trochu jinak než na hordě, protože většina našich lidí nejsou bývalí mythic raideri kteří chodí z guildy do guildy jako je tomu vetšinou na hordě, naši lidé jsou většinou hráči, kteři sotva zabíjeli heroic, ale dávali do toho více, než ostatní hráči v jejich guildě, a rozhodli se někam posunout. Pomalu ,ale jistě se nám ustáluje naše sestava. Antorus byl pro nás dobrý ne jen z hlediska umístění, ale i v tom, že při progressu jsme v main raidu vystřídali pouze 8 lidí. Oproti předchozím raidům, kde v Nightholdu jsme museli přestavit víc než půlku raidovací skupiny, včetně tanků. Tomba na tom byla podobně, kde problém s tankama pokračoval - tanky jsme našli v podstatě až na Kil'jeadenovi. jen pro zajímavost při Tombě nám prošlo raidem 40 lidí, kteří s náma nezůstali.

Tímhle bych chtěl poděkovat všem co se u nás podíleli na progressu a také bych chtěl poděkovat hráčům Bagosfury, Demoneggs, Miora main monk hue hue, Selucius, Tomeek(už má ruky je to fajn) a samozřejmě tomu týpkovi jménem Ahaaferos za to, že s námi vydrželi celý datadisk. A doufám, že na konci BFA tady bude vypsaných aspoň 19 jmen hue.
🐖🐖🐖
Avatar
by Ahaaferos on Feb 12, 2018 at 12:50 PM
Už začíná přituhovat! První pořádná výzva Antorusu je za námi. Progripovali, profoukali a já nevim co ješte jsme se až k samotnému killu Aggramara. Museli jsme obětovat nespočet hunterů, jelikož jsou momentálně celkem spotřební zboží (prý vytikal nedostal heal tykoky). Teď už na nás čeká poslední a taky nejtěžší boss celé instance. Doteď progress proběhl relativně hladce, tak doufáme, že v tom budeme pokračovat!

Rodinné foto z Aggramara

Video se bohužel nepodařilo nahrát, pokud jste zklamaní tak blame Valso
a ješte sem zapomněl posledně dat fotku z Covenek
Jo a jako obvykle R1 má otevřený nábor pro jakékoli hráče s chutí do progressu (spíše už farmy dejme tomu) na classe a roli nezáleží, dobrých lidí se vejde dost - v případě zájmu pište na Ahaaferos#2255

A pro ty co hrají více casualně máme otevřenou R2 která raiduje 1-2dny týdně momentálně farmíme jen 2/11M na progress zatím není moc stabilní sestava, gear zkušenosti nejsou třeba se vším pomůžeme :) popřípadě kontaktujte DruidForever#2719 nebo ingame na nicku Keawystrazsa

Těšíme se na vás až unmakneme Unmakera LUL
Avatar
by Ahaaferos on Jan 29, 2018 at 03:12 PM
Video z Varimathase a Coven of Shivarra Mythic.
Rangedka do raidu+bench melee=coven dead :)Momentálně hledáme nové lidi na progress, převážně Ranged DPS - pokud máte zájem ozvěte se na Ahaaferos#2255

Raid 2 s progressem 2/11M s 1-2 denním raid timem nabírá jakékoli classy na progress Antorusu.
Avatar
by Ahaaferos on Jan 09, 2018 at 05:38 PM
Další raidovací den a další boss dole! Celou dobu jsme čekali, než se mi podaří zaparkovat Varimathase přesně mezi marky :) sice ze začátku nespolupracoval, ale po pár pullech jsme se domluvili. Po zaparkováni jsme už jen čekali kdy to jak se říká "procne". Nakonec to doopravdy "proclo" a trošku vzhledově hnusnější Maidenka v2 - Varimathas to nerozdýchal a teď žere hlínu zmrd.

Taky nutno dodat, že do R1 hledáme pořádného kouzelníka se špičatým kloboukem :) takže pokud aspoň jedno z toho splňujete tak se mi ozvěte na battletag Ahaaferos#2255


Video z killu bude již brzy!

Joujou u dalšího killu!
Avatar
by Ahaaferos on Jan 08, 2018 at 02:08 PM
Konečne jsou za náma mooc casuálně prožité svátky a vrhli jsme se znovu do progressu. Po 46 pullech se nám podařilo zabít Kin'garotha a jeho robůtky, a doufáme, že Varimathas bude následovat :)

VIDEO BUDE BRZY READY

neřvi kurva
Ještě bych rád připomenul, že stále nabíráme lidi do R1 - momentálně asi nejvíce postrádáme mágy (raid time st čt ne po 18:45-23:00)

Pro více casuální hráče (nebo směnaře) máme otevřenou R2 s aktuálním progressem 2/11M která má raid time So 19:00-24:00 Út 19:00-23:00
Avatar
by Ahaaferos on Dec 21, 2017 at 05:28 PM
Hned první týden jsme se dokázali prokousat hned pěti mythic bossy v Anthorusu

Jako první ofc Garothi Worldbreaker - který si s náma dlouho nepohrál po pár wipech na soaky jsme mu to vysvětlili, ale bohužel screenshot 404 not found :(

Další naše zastávka byla na Anthoran High Commandu - jo celkem shitcall jít tohodle bosse jako druhého - tenhle boss je bez gearu ze splitů celkem tough. nicméně po pár pullech jsme se naučili pracovat s bombama a boss také lehl, screenshot bohužel zmizel v zkurvených stackách (7 stacků LUL) bomb.

Pokračovali jsme cestou do mutantí Zoo kde mají jen dva pséky - F'harga a Shatuga, ale ti taky nevydrželi dlouho :) naštěstí máme rodinné foto a dokonce se Valsovi podařilo i udělat video :)

FotoVideo - Rogue PoVNásledoval Portal Keeper Hasabel, stačilo ucontrolovat impíky a bylo, boss nám dal celkem zabrat, ale po dopilování taktiky to šlo jak po másle.U dalšího bosse nám našeho válečníka odfoukl irl vítr RIP elektrika :( ale naštěstí raid neběhal zmateně dokola a nenarážel do zdí, ale zabrali a zabili bosse dřív, než stačili nahodit proud :)Na mostu na nás zakřičel HALT a přifrčel si vesmírnou lodí jako nic - ano mluvím o Immonarovi lovci duší kterého se nám podařilo zabít až ke konci druhého resetu, nicméně je to pro nás velký úspěch, protože už nikoho nebavilo poslouchat ty retardované loďičky co lítaji tam a zpět a delají pewpewpewpew.a dokonce pro vás máme ne jedno ale hned dva PoV!!

Rogue PoVWarlock PoV
A pro šikovné opičky, které to dočetly až sem bych chtěl říct, že jsme si nově otevřeli R2 skupinu která nabírá jakékoli lidi na progress mythic Anthorusu a pokud máte zájem tak se ozvěte na Btagu Ahaaferos#2255 a btw btw i do main raid skupiny se nabírá jako vždy!

Těšíme se na vás při dalším killu!
Avatar
by Ahaaferos on Nov 25, 2017 at 09:17 PM
Poslední výzva v Tomb of Soakeras je úspěšně za námi. A po 501 pullech jsme konečne zažili moment, kdy samotný Kil'jaden dostal při dopadu singularity lagg, nezahrál to a spadnul z platformy. Bohužel stává se i lepším, doufáme, že měl pro Sargerase dobrou výmluvu jinak bude nejspíše celkem triggered.
Každopádně progress Tomby byl zdlouhavý a stihli jsme to zabít, když už hnědé Ferrari bylo jak se říká v zatáčce. Bohužel pro nás budeme muset přejít z progressu do progressu což je vždy únávné a tak doufáme, že se nám Anthorus podaří lépe.

Taky bych chtěl všem co se účasnili progressu poděkovat, že tenhle vyčerpávající raid vydrželi. A položit zapálené hovínko před dveře těm, co se na nás po čas progressu vysrali.

Velké DÍKY patří Kiburovi za pomoc při chodu raidu.

Nakonec bych chtěl dodat, že nábor do raidu je vždy otevřen, takže pokud máte zájem tak se ozvěte na Ahaaferos#2255

Avatar
by Ahaaferos on Oct 20, 2017 at 01:19 PM
Konečně se nám podařilo položit předposledního bosse v Tombě a pádíme se vypořádat s poslední výzvou tohodle contentu. Doufáme, že se s ním stihneme domluvit před příchodem dalšího raidu :)

Avatar
by Ahaaferos on Sep 25, 2017 at 07:16 PM
V neděli se nám podařilo udělat další krok v progressu Tomby. Po nespočtu pullú nabitých explozemi jsme se dokázali prokousat "bezchybně" až ke konci :) Už zbývají jen poslední dva bossové, tak doufáme, že to bude padat stejně rychle jak lidi co skočí s bombou dříve na Maidence :))

Samozřejmě přikládáme rodinné foto a těšíme se na vás s dalším killem.
Avatar
by Ahaaferos on Sep 14, 2017 at 12:17 PM
Další z těžkých bossů v Tombě je dole! Sice jsme potřebovali menší výpomoc v podobě netherlight cruciblu, ale to nevadí. Prázdniny jsou konečně za námi a tak doufáme, že se znovu uchytneme ve starých kolejích. Kvůli nedostatku lidí přes prázdniny jsme byli nuceni zredukovat raid time o den, takže teď raidujeme pouze 3 dny v týdnu, tak doufáme, že to bude na tenhle raid stačit.


Avatar
by Ahaaferos on Jul 31, 2017 at 04:40 PM
Poté co se náš raid dostal z dezolátního stavu :))) LUL tak jsme konečně zabili posledního ez bosse. Takže teď si jdeme hrát s Mistresskou a uvidíme jak nám to půjde dál. Když si to člověk přebere, tak to není špatné. Léto u vody všude samá ryba, sem tam letní vánek v podobě tornáda, už jen písčité pláže a je to sen! Každopádně video není ale aspoň jsme nezapomněli na foto :P A jako obvykle nábor je otevřen pro jakékoli classy specy kdyžtak se ozvěte - Ahaaferos#2255 :))

Avatar
by Ahaaferos on Jul 17, 2017 at 02:31 PM
Konečně se nám podařilo po menších problémech zabít prvního těžšího bosse Tomby. Bohužel klasické komplikace s lidma zbrzdily náš progress. Nejhorší bylo asi když nám zmizel jeden z našich tanků :))) Bohužel pro vás nemáme video, protože náš ledový kouzelník je momentálně nemocný, takže mu všichni držíme palce a doufáme, že se nám brzy uzdraví! Jako při každém progressu bych rád připomenul, že máme momentálně otevřený nábor, zejména pro ranged DPS takže pokud máte zájem se k nám přidat tak napište přihlášku nebo kontaktujte přímo mě ingame na battletagu Ahaaferos#2255

Na rodinné foto jsme ale nezapomněli :)

Avatar
by Ahaaferos on Jul 06, 2017 at 02:25 PM
Asi jako většina guild jsme první týden stihli zabít všechny wannabe one shot bosse, dokonce jsme nezapomněli udělat rodinné foto :)))))

Samozřejmě pokud máte zájem se k nám přidat ať jste heal tank nebo dps tak se ozvěte na Ahaaferos#2255 nebo napište přihlášku na web
Avatar
by Ahaaferos on Jul 01, 2017 at 08:34 PM
Po dlouhé době tu máme zase progress! Jsme teprve v polovině prvního mythického týdnu a už se nám podařilo zabít 2 bosse, kteří nejsou až tak komplikovaní, ale musím říct, že Goroth je celkem porod :))) Harjatan už šel lépe. Samozřejmě jsme vyšli ze cviku a zapomněli jsme na rodinné foto, ale doufám, že budou stačit videa od našeho ledového kouzelníka :) pokud chcete naše videa vidět v předstihu nezapomeňte dát follow na jeho kanál

Goroth
HarjatanAvatar
by Ahaaferos on May 18, 2017 at 12:48 PM
Naše guilda opět nabízí své služby!
Bojíte se, že nestihnete zabít bosse na Cutting Edge achievementy včas? Nevadí kontaktujte nás a my vám s tím pomůžeme.

Ceny:

10/10M run + loot (mimo vysoké WF/TF procy) - 2,5M
Mythic Gul'dan - 1,5M
10/10HC run + loot (mimo vysoké WF/TF procy) - 200K
Mythic Helya - 500K
The Chosen titul (undying v ToV) - 1M
M+ klíče - cena dohodou

V případě zájmu kontaktujte ingame Ahaaferos-BuringBlade / Ahaaferos#2255 nebo napište zprávu na naši FB stránku!
Avatar
by Ahaaferos on May 09, 2017 at 03:23 AM
V neděli se naší guildě podařilo porazit Gul'dana - last bosse v Nightholdu a tím dokončit tenhle content. Celý náš progress vypadal asi jako na horské dráze, kdy jsme se jako většinu začátků raidů drželi ve předních pozicích a až do Spellblade jsme si drželi 4. místo na realmu, jenže potom nás zradili healeři a propadli jsme se killem Botanistů na 7. místo, před Augurem nás opustili oba tanci a pár DPSek, takže jsme museli reprogressnout 7 bossů s polovinou nového raidu. Kill Augura a Elisande proběhl hladce. Už to vypadalo, že jsme se konečně sehráli, ale na progressu Gul'dana nás opustil další tank. I přes veškeré problémy jsme zvládli Gul'dana zabít bez jediného extendu a tím jsme se umístili na 5. místě na realmu a to i s naším handicapem - Aliancí. Co na to říct jiného než, že nás čeká Tomba a lidi se střídají jako ponožky v létě, takže pokud hledáte místo v raidu tak to můžete zkusit u nás a napište přihlášku nebo mě kontaktujte na Ahaaferos#2255.
Tímto bych chtěl poděkovat všem kdo se podíleli na celém progressu a doufám, že se nám Tomba vyveda stejně, jako Nighthold.

Samozřejme náš kouzelník si pro vás připravili video s menší rekapitulací našich killů a nechybí i klasické foto :)
Avatar
by Ahaaferos on Apr 21, 2017 at 11:48 PM
Ve čtvrtek se nám po menších Velikonočních prázdninách podařilo zabít Elisande.
Po pouhých 67. pullech jsme jí vysvětlili, že si nemá cenu hrát s časem, protože stejně chcípne. Tuhle brutální vraždu jsme pro vás i natočili. Momentálně se chystáme na zakončení tohodle kontentu a doufáme, že proběhne hladce :)

PS. Pokud jste vidělli video tak mám radu, nebuďte speciální hue hue :D
a nezapomeňte sledovat kanál našeho kouzelníka pro nejnovější videa z killů :)Avatar
by Ahaaferos on Apr 10, 2017 at 03:15 PM
S menším zpožděním vám přinášíme novinu! Konečně jsme se zbavili problému s nedostatkem lidí a opět jedem jako týpečci Star Augur Etraeus po pár allah akbar spojení barviček padl na 65 pullů. Foto a video jsou samozřejmostí :) enjoy