Notify Message
Journals
Journals » Entry
Avatar

Argus je UNMAKED iksde

by Ahaaferos on Apr 12, 2018 at 03:55 PM}
Ve čtvrtek 29.3 jsme úspěšně dokončili posledního bosse v Antorusu a tím jsme také zakončili tenhle datadisk. Cesta Legionem byla krušná, ale i přes veškeré problémy co přes progress nastaly jsme dopadli relativně dobře. Argus jako boss nám sice moc nesedl, mohli jsme skončit s realm rankem 4, což nevyšlo a naším killem jsme se umístili na realm ranku 6. To se samozřejmě váže i na naše rozhodnutí raid neextendovat (teda až na poslední save, prý byly velikonoce), protože farma je fun. Tak jako tak kill Arguse je náš druhý nejlepší výsledek jako guildy - world rank 533 nejlépe na tom byl Gul'dan s world rankem 424 a nejhůře ofc Kil'jaeden s rankem 767.

Foto z killuNaše plány jsou teď se soustředit na sell runy, nasbírat goldy nutné na začátek progressu v BFA, zlepšit kvalitu našich lidí, dobrat více stabilních a spolehlivých lidí na progress následujícího datadisku a také se věnovat naší casuální R2 skupině, která momentálně má 6/11M.

Takže pokud máte zájem se k nám přidat, tak momentálně hledáme převážně Rangedka a DPS DK, ale nebojte se ozvat s jakoukoli rolí. Naše R1 raiduje St Čt Ne Po 18:45-23:00

Pokud máte strach, že nedostačujete výkonem na naši R1 nebo nemáte tolik času na raidování, můžete to zkusit v naší R2 která má raid time So Út 18:45-23:00.


Abych trošku nastínil jak vypadá většinou náš progress, který probíhá trochu jinak než na hordě, protože většina našich lidí nejsou bývalí mythic raideri kteří chodí z guildy do guildy jako je tomu vetšinou na hordě, naši lidé jsou většinou hráči, kteři sotva zabíjeli heroic, ale dávali do toho více, než ostatní hráči v jejich guildě, a rozhodli se někam posunout. Pomalu ,ale jistě se nám ustáluje naše sestava. Antorus byl pro nás dobrý ne jen z hlediska umístění, ale i v tom, že při progressu jsme v main raidu vystřídali pouze 8 lidí. Oproti předchozím raidům, kde v Nightholdu jsme museli přestavit víc než půlku raidovací skupiny, včetně tanků. Tomba na tom byla podobně, kde problém s tankama pokračoval - tanky jsme našli v podstatě až na Kil'jeadenovi. jen pro zajímavost při Tombě nám prošlo raidem 40 lidí, kteří s náma nezůstali.

Tímhle bych chtěl poděkovat všem co se u nás podíleli na progressu a také bych chtěl poděkovat hráčům Bagosfury, Demoneggs, Miora main monk hue hue, Selucius, Tomeek(už má ruky je to fajn) a samozřejmě tomu týpkovi jménem Ahaaferos za to, že s námi vydrželi celý datadisk. A doufám, že na konci BFA tady bude vypsaných aspoň 19 jmen hue.
🐖🐖🐖
Comments

0 Comments

Please login to comment